Úvodní slovo

zveřejněno: 03.05.2020

První článek - představení

 

Mám tu velkou čest psát první článek na naše nové webové stránky. V tomto článku se pokusím představit naší společnost AAA Projekt.

 

Naše společnost vznikla v lednu roku 2020 jako reakce na současný stav ve stavebnictví. Já a mí kolegové jsme nebyli spokojeni se současným stavem stavebnictví a tak jsme se pokusili dělat to po svém. Jak se říká chceme přinést do tohoto báječného oboru čerstvý vítr.

 

Na těchto myšlenkách jsme založili společnost AAA Projekt. Chceme do stavebnictví dostat čerstvý vítr. Každým krokem, každým naším projektem se snažíme udělat něco malého pro posun dále. Nikdy nezastavovat a neustále kráčet dál.

 

Pro každodenní posun využíváme nejmodernější programy a techniku. Snažíme se využívat tu nejmodernější techniku pro maximální komfort a kvalitu prováděných projektů. Využívání moderních technologií nabízí naším zákazníkům napříč Českou Republikou nevídané možnosti a vysoký komfort.

 

Velkým rozdílem v porovnání s většinou současných projektantů je práce s 3D modely budov nikoliv pouze s 2D výkresy objektů. Vzhledem k tomu, že naši pracovníci pracují s 3D modely budov, jsme schopni pracovat i s projekty typu BIM. Ostatně tyto projekty jsme schopni samy vytvářet.

 

Naše společnost stále hledí dopředu a neustále hledáme nové cesty jak dělat projekty kvalitnější a dostupnější. Třeba právě vy se pro nás rozhodnete.

 

Budeme se těšit u dalších projektů nebo článků.

 

 

 

Bc. Jakub Kuchař

Jednatel společnosti AAA Projekt