Rodinný dům Beroun

zveřejněno: 03.05.2020

Rodinný dům Beroun

 

Každou stavbu, kterou projektujeme, dozorujeme nebo stavíme řešíme dle daných potřeb klienta. Každá stavba ať už rodinný dům, administrativní budova nebo výrobní závod musí splňovat přání a tužby našich klientů.

 

Po rozhovorech s našimi klienty v Berouně jsme došli k závěru, že je třeba přehodnotit jejich představy o rodinném domě. V prvopočátcích byla představa klientů předělat katalogový projekt o rozloze zhruba 200 m2.

 

Posléze jsme došli k názoru, že katalogový dům by nesplnil, sny majitelů domu. Z toho důvodu nastoupil náš architekt a vytvořil toto skvostné dílo. I přes prvotní pochyby o velikosti domu se majitelé shodli, že právě to je dům jejich snů.

 

Ve spolupráci s naším architektem vznikl objekt o rozloze přesahující 300 m2. ve stylu anglického venkova. Ostrá střecha a zdobená fasáda krásně zapadají do venkovského stylu vesnice. Objekt i přes tradiční vzhled nabízí dostatek světla a komfortu i v interiérech domu.

 

V současné době, již dům stojí. Díky tomu se i Vy můžete kochat fotografiemi objektu. A i přes prvotní pochyby ohledně velikosti objektu, dnes naši klienti tvrdí, že kdyby byl objekt nebyl tak veliký nebyl by to jejich sen.

 

A o tom to je musíme si plnit sny. Rádi Vám pomůžeme si své sny splnit.